پخش آهنگ آهنگ پیشنهادی هفته

چه نوع آهنگی دوست دارید؟ کافیه کلیک کنید

بیوگرافی امیر خلوت

۰۱ دی ۱۳۹۶

بیوگرافی امیر خلوت

بیوگرافی کامل و خواندنی امیر خلوت خواننده رپ فارسی

بیوگرافی امیر خلوت

بیوگرافی امیر خلوت

امیر خلوت خواننده سبک رپ فارسی متولد 1371 است. رشته تحصیلی وی مدیریت بازرگانی است. لقب وی خلوت است که همه او را به امیر خلوت میشناسند.

نام : امیر حسین

نام خانوادگي : تركمان

ملقب به: امیر خلوت

متولد: 1371

رشته تحصیلی: مديريت بازرگاني

سبک: رپ

امیر خلوت کم سن و سال ترین رپر معروف ایران است

رپری که در عرض یک سال و نیم پیشرفت فوق العاده ای داشته.. تکست قوی، استایل فوق العاده، صدای عالی ، از نقات قوت این رپر با استعداد ماست، وی کار حرفه ایش رو با آهنگ خون بها آغاز کرد که مورد استقبال واقع شد، بعد از اون بیکار ننشست و در تب و تاب انتخابات آهنگی با عنوان مرد سبز با حمایت از جنبش سبز پخش کرد که اون کارش شاید هنوزم که هنوزه خیلیها بهترین کارش بحساب میارند، امیر بعد از اون فعالیت زیادی کرد و قبل از ورود به تنبه 10 حدود 7 یا 8 ترک قوی بیرون داد که بهترینشون ترک بشمار بوده که این ترک نقش بسزایی در جلب نظر گروه تنبه10 داشت، امیر بعد از اون یه کار قوی با نام رفتیم بالا رسما پخش شد که عضویت امیر در گروه کاملا مشهود شه..

  بیوگرافی امیر خلوت بیوگرافی امیر خلوت بیوگرافی امیر خلوت

بعد از اون با چند تا ترک به نامهای دست تو جیب، بدو دنبال بازیت، با هم باشیم و برگهای پاییز، باز هم خودشو بعنوان یک رپر با استعداد و قوی ثابت کرد، بعد از حدود 9 ماه عضویت در گروه تنبه10 ، تصمیم به ترک گروه گرفت تا ترک های بیشتری بیرون بده، بعد از اون هم امیر اعلام کرد با اعضای گروه هیچ مشکلی نداشته و فقط بخاطر اینکه دوست داشته تنها کار کنه گروه رو ترک کرده . بعد از حدود کمتر از 2 هفته آهنگ قوی بنام سینه سپر که یک کار گنگ و شاخ بود رو بیرون داد.

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar