پخش آهنگ آهنگ پیشنهادی هفته

چه نوع آهنگی دوست دارید؟ کافیه کلیک کنید

بیوگرافی اپیکور بند

۱۵ دی ۱۳۹۶

بیوگرافی اپیکور بند

بیوگرافی اپیکور بند Epicure Band

اپیکور بند 4 عضو دارد به نام های امیر ، حسین بعنوان رپر و  آرمان ، آتنا بعنوان R&B خوان گروه می باشند. آرمان در این گروه علاوه بر R&B خوانی وظیفه آهنگسازی گروه را نیز بر عهده دارد.

سبک «Epicure Band» بر پایه تلفیق موزیک داب استپ با هیپ هاپ و بلوز می باشد و در این زمینه تعداد زیادی سینگل تراک از این گروه منتشر شده است.

برخی از فعالیت های گروه اپیکور :

از همکاری های اپیکور بند می توان به همخوانی «آتنا اپیکور» با «صادق» اشاره کرد. در این میان «آرمان اپیکور» به عنوان آهنگساز سابقه همکاری با «پیشرو» ، «صادق» را در پرونده کاری گروه ثبت کرده است.

کمپانی موزیک «۱۳» بارها به طور مستقیم و  غیر مستقیم توسط «اپیکور» مورد انتقاد و دیس قرار گرفته است.از نکات قابل توجه در مورد «Epicure Band» ادعای گروه، در باره شکستن رکورد جهانی فست خوانی در موزیک «فاطماگل» می باشد. که با واکنش های متفاوتی در فضای مجازی روبرو شد، لازم به ذکر است که در سال ۹۴ «حسین اپیکور» به دلیل حمله صرع چند هفته ای در بیمارستان بستری شد ، که باعث تاخیر در فعالیت گروه شد. حسین اپیکور یکی از اعضای اپیکور بند در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/٢٣ دار فانی را وداع گفت.

سوالی که برای خیلی از طرفداران گروه اپیکور بوجود آمده بود این بود که اپیکور بند بعد از فوت حسین به فعالیت های خود ادامه می دهند یا خیر ؟

اپیکور به کار خودشان بدون حسین عزیز ادامه دادند. بعد از پخش ریمیکس آهنگ عشق دروغین (فیک لاو) با ریمیکس آرین گله در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ این موضوع که اپیکور همچنان پابرجاست اثبات شد. بیوگرافی اپیکور بند را در این بخش خواندید ، امیدواریم مورد پسند شما واقع گردد. لطفا نظر خود را در مورد این گروه برای ما ارسال کنید.

تصاویر گروه اپیکور

  بیوگرافی اپیکور بند بیوگرافی اپیکور بند بیوگرافی اپیکور بند

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar